Çok Değil ama Tüm Sahip Olduğum

Sevgililer günü, doğum günleri, evlilik yıldönümü, Evlenme teklif etme yıldönümü, çıkma teklif etme yıldönümü, çıkmaya başlama yıl dönümü, ilk öpüşme yıldönümü, ilk sevdiğini söyleme yıldönümü...

Sanırım bunların hepsi zamanla başınıza geleceğini biliyorsunuzdur. Bazılarından kaçabilirsiniz ama bazıları var ki kurtuluş yok. Ve bu günler yaklaşırken ne dert kalır ne başka bir şey, tek şey vardır "Ne yapacağım?". Note: Tabi Unutmadıysanız (:

En zor işlerden biridir sevgiliye hediye alabilmek. Aslında zor olmasının nedeni onu yeterince tanıyamamış olmamızdır. Düşünsenize kendinize hediye almayı? Bin çeşit şey var değil mi? Ama sevgiliye olunca düşün de düşün. Eğer ne alacağınıza bilmiyorsanız karşınızdakini yeterince tanıyamamışsınız demektir. Eğer seçim yapamıyorsanız bu da ne kadar çok sevdiğinizi gösterir.

Gelin size hediye seçme konusunda benim sürekli kullandığım bir taktiği anlatayım. O özel gün yaklaştığında sevgilini gezintiye çıkartın. Mağazaları gezin, gitmeyi sevdiği yerlere götürün, yani hediye olabilecek şeylerin bulunduğu her yere götürmeye çalışın. Maksat gezinti olsun ama bunu o özel günden baya bir önce yapın ki şüphelenmesin. İşin oyunculuk kısmı size kalıyor.

Bu gezintide yapmanız gereken ise sadece onu takip etmek. Neleri beğendiğine bakın yüz ifadelerine bakın. Eğer bir şeyi çok beğenip fiyatı görünce yüzündeki gülüş kayboluyorsa işte size bir hediye. Eğer bir şeyi görüp yüzünde gülümseme oluşuyorsa işte size bir hediye.

O gün gelip bir zamanlar çok beğendiği ama alamadığı bir şeyi görünce hem şaşıracak hem çok sevinecek ve hem sizin onu ne kadar iyi tanıdığınızı fark edecektir. Emin olun o an o yüzdeki gülümseme de sizin en büyük hediyeniz olacaktır.

Ama eğer birçok hediye fikrinden birini seçemeyecek durumdaysanız siz zaten ona en değerli hediyeyi vermişsiniz zaten. Çok değil ama tüm sahip olduğunuz şeyi…

Oy Ver

 
Oy: 10
 
Puan: 6.2
 
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Yorumlar

YASEMİN Yorum
arkadaş
ekle
hep bana sevdigim bir seyi hediye ediyolar.ama ben cok da guzel seyleri hediye edemiyorum..zorluk cekiyorum diyelim..secemiyorum..karsida ablamin dogum gunu var.ben onun uzerinde deniyicem bunu.ins.isime yarar.

YASEMİN • 18-01-2015 19:51

:: Yazı Bilgisi ::
Toplam Oy: 10 • Puan: 6.2 • Oy Ver
Toplam Yorum: 1 • Yorum Yaz
:: Yazıyı Paylaş ::
:: Blog Bilgisi ::
Aşk'a Dair
Hayatın olmazsa olmaz anlamı Aşk'a dair

:: Diğer Yazılar ::
:: Editör Tavsiyesi ::
reklam veriletişim • 2021 YazarOkur Blog