Rüya Tabirleri ve Yorumları

Rüya Tabirleri, Yorumları, Değerlendirmeler...

Rüyada dayak yemek ne anlama gelir?

ruyatabirleri

Rüyada dayak yemek yada dövülmek ne anlama gelir?

Rüyada dayak yemek yada dövülmek genelde tersi şekilde yorumlanır fakat bu dayak yediğiniz kişiye göre değişir.

Puan: 7.4 - Toplam 1 Yorumrüzgarlı bir hava vardı bir köprüden geçiyordum

ruyatabirleri

Rüya: rüzgarlı bir hava vardı tam fırtına değil ama rüzgar baya hızlıydı ben de bir köprüden geçiyordum geçerken rüzgar iyice hızlandı ve beni havalandırım aşağıdaki nehre atıyordu neredeyse son anda demirliklere tutundum ve düşmekten kurtuldum rüzgar beni savurmaya devam etti ama ben demirlere tutunarak kenara kadar gelebildim.

Puan: 10 - Toplam 0 Yorumrüyamda eski sevgilim elimi tuttu

ruyatabirleri

Rüya: rüyamda eski sevgilim ile yeniden bir araya geldiğimizi gördüm o sevgilinsenden ayrılmış ben de tabi bir araya gelmiş sohbet ediyorduk herşey arkadaşçaydı sonra birden elimi tuttu ve bu kez herşey farklı olacak dedi ben de zaman gösterecek dedim sonrasında uyandım ne anlama geliyor bu?

Tabiri: Rüyanda eski sevgilini gördüğüne göre onun hala yarım kalan bir şey olduğu ya da arada çözmeniz gereken bir konu olduğu anlamına gelir.

Puan: 8.2 - Toplam 13 YorumRüyada yemek pişirmek ve yumurta görmek

ruyatabirleri

Rüya: adım merve ve ev hanımıyım rüyamda yemek pişiriyordum fakat elime aldığım tüm yumurtalar elime alır almaz kendiliğinden kırılıyordu ne olduğunu anlamak için elime yeni yumurta alıyordum fakat her seferinde aynı şey oluyordu ne anlama geliyor yorumlar mısınız?

Tabiri: Rüyada yumurta görmek yada pişirdiğini görmek olumludur fakat sizin rüyanızda işler biraz farklı.

Puan: 9 - Toplam 1 Yorumrüyamda bir çok köpeğin beni kovaladığını gördüm

ruyatabirleri

Rüya: merhaba, rüyamda bir çok köpeğin beni kovaladığını gördüm hem havlıyorlardı hem de saldıracak gibi kovalıyorlardı fakat bir tanesi sanki sadece aralarında koşuyor gibiydi havlamıyordu ve yüzünde ısıracak gibi bir yüz ifadesi yoktu daha sonra köpekler beni yakaladı ve üzerime atladı ama bir tanesi kenarda hiçbirşey yapmadan öylece bekledi bunu anlamı ne acaba?

Tabiri: Rüyanızda birden fazla köpeğin sizi kovaladığını gördüyseniz çevrenizde dost bildiğiniz düşmanların olduğunu yada size kin besleyen birileri olduğunu gösterir.

Puan: 8 - Toplam 1 Yorumrüyamda arkadaşım ile kaza yaptık

ruyatabirleri

Rüya: rüyamda arkadaşım ile buluşuyorduk o arabayı kullanmak istedi ben de izin verdim arabaya bindikten sonra sanki araba onunmuş gibi hareketlere başladı o şekilde giderken birden kaza yaptık ve o anda uyandım çok merak ediyorum ne anlama geliyor?

Tabiri: Rüyada araba kullanmak uzun ve zahmetli bir işe girişeceğin anlamına gelir.

Puan: 7.9 - Toplam 0 Yorumakşam rüyamda uçtuğumu gördüm.

ruyatabirleri

Rüya: akşam rüyamda uçtuğumu gördüm. istanbul üzerinde uçuyordum. hava sisli ve hafif karanlıktı bende havalanmış istediğim gibi uçuyordum boğaziçinin o taraflardaydım ve köprüyü görebiliyordum gerçekten uçma duygusunu hissettim çok hoşuma gitti şimdi merak ediyorum acaba tam olarak ne anlama geliyor? değerlendirirseniz sevinirim.

Puan: 10 - Toplam 0 YorumRüyada Hayalet görmek ne anlama gelir?

ruyatabirleri

Hayaletler iki dünya arasında kaldığı için rüyada görülen hayalet de bu anlamda yorumlanır. Rüyada hayalet görmek genelde bir konuda kararsız kalanlarda olur. Hayaletin görünümüne yada davranışına göre de ikilemde kanılan konunun ii yada kötü olduğu yorumlanır.

Puan: 7.3 - Toplam 3 Yorumrüyamda eniştemin cenazesini gördüm tabut vardı

ruyatabirleri

Rüya: rüyamda eniştemin cenazesini gördüm tabut vardı ve eniştemin fotoğrafı vardı herkes ağlıyordu kendimi çok kötü hissettim rüyada cenaze ve tabut görmek ne demek?

Tabiri: Rüyada cenaze ve tabut görmek iyiye işarettir.

Puan: 10 - Toplam 0 Yorumrüyamda eşimin kilo verdiğini çok fit bir vucuda sahip olduğu gördüm

ruyatabirleri

Rüya: rüyamda eşimin kilo verdiğini çok fit bir vucuda sahip olduğu gördüm üzerine mükemmel bir takım elbise geçirmiş çok yakışıklı görünüyordu ondan sonra olanlar oldu onun eski sevgilisi ortaya çıktı ve eşime kur yapmaya başladı tabi ben de delirdim ve saçını başını yoldum rüyamda tam olarak ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler

Tabiri:Kilo veren eşin olduğuna göre gerçek hayatta eşin çok güç kaybedecek ve psikolojik olarak zayıflayacak anlamına gelir.

Puan: 8.4 - Toplam 0 YorumRüyamda düğünde eşimin arkadaşı ile cinsel ilişkiye girdim

ruyatabirleri

Rüya: pişman olacağım bir rüya gördüm ve tam anlamını merak ediyorum. eşim ile birlikte bir düğüne katılmışız fakat yeşillik bir yerdi sanırım kır düğünüydü kimin düğünü olduğunu bilmiyorum arkadaşlarımın hepsi oradaydı eşimin de arkadaşı gelmişti sonra eşim bir konuda yardımcı olmak için bizi yalnız bıraktı eşimin arkadaşıda orada bulunan bir eve gitti ve beni de çağırdı başının ağrıdığını ve başına masaj yapmamı istedi ben de yaptım sonra olanlar oldu ve cinsel ilişkiye girdik o detaylara girmiyorum ama sonrasında çok pişman olmuştum düğüne geri döndüm ve eşimi gördüm sonra uyandım uyandığımda da pişmanlığım devam ediyordu acaba tüm bunlar ne anlama geliyor?

Tabiri: Rüyanızda kır düğününe katıldığınızı gördüğünüze göre iş hayatında gayet başarılı olacağınız anlamına gelir.

Puan: 7 - Toplam 0 Yorumrüyamda sürekli kitap okuduğumu gördüm

ruyatabirleri

Rüya: rüyamda sürekli kitap okuduğumu gördüm arada süreklide uyandım her uyuduğumda yine kitap okumaya devam ediyordum kabus gibiydi yaa sabaha kadar rüyamda kitap okudum yok böyle birşey ne anlama geliyor acaba?

Tabiri: Rüyada kitap görmek genel olarak iş hayatında yada mesleğinde başarıya işarettir fakat senin durumunda bu söz konusu diyemeyiz.rüyamda grip olduğumu gördüm acaba ne anlama geliyor?

ruyatabirleri

Rüye: rüyamda grip olduğumu gördüm acaba ne anlama geliyor? normal ev içinde iken grip oluyorum kendimi hasta ve bitkin hissediyorum ve çevremdekile bulaştırmamak için herkesten uzak durmaya çalışıyorum

Tabiri: Rüyada hasta olduğunu görmek iyice yorumlanır.rüyada attan düşmek ne anlama geliyor?

ruyatabirleri

Rüya İçeriği: rüyada attan düşmek ne anlama geliyor acaba? bilmediğim bir yerde ata bindiğimi gördüm giderken birden bire attan düşüyorum düştüğümde de direkt olarak uyandım.

Puan: 6 - Toplam 0 Yorum:: Paylaş ::

:: Editör Tavsiyesi ::
reklam veriletişim • 2021 YazarOkur Blog