akşam rüyamda uçtuğumu gördüm.

Rüya: akşam rüyamda uçtuğumu gördüm. istanbul üzerinde uçuyordum. hava sisli ve hafif karanlıktı bende havalanmış istediğim gibi uçuyordum boğaziçinin o taraflardaydım ve köprüyü görebiliyordum gerçekten uçma duygusunu hissettim çok hoşuma gitti şimdi merak ediyorum acaba tam olarak ne anlama geliyor? değerlendirirseniz sevinirim. Hatice C.

Tabiri: Uçtuğunuzu gördüyseniz yakında bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir. Gece ve sisli bir havada uçtuğunuzu gördüğünüze göre gideceğiniz yeri pek tanımadığınız ve sizi orada zor günlerin beklediğini söyleyebiliriz. Fakat uçarken mutluluk duymanız ve dilediğiniz gibi uçabilmeniz bu yolculuğu çok istediğiniz anlamına gelir.

Rüyada uçtuğunu görmek ne anlama gelir?

Rüyada uçtuğu görmek genel olarak bir yolculuk habercisidir. Bilmediğiniz bir yere doğru uçuyorsanız bilmediğiniz bir yere yolculuk yapacağınızı, bildiğiniz bir yere uçtuğunuzu görmek ise planlı bir seyahate çıkacağınızı haber eder. Uçtuğunuz ortama göre de sizi nasıl bir yolculuk beklediğini tahmin edebilirsiniz. Uçmak eğlenceli ve güzel ise işler yolunda gidecek, zor ve engelli ise aksiliklerin sizi beklediğini düşünebilirsiniz. Uçmak bazen de mevcut durumdan farklı bir duruma geçmeyi de haber eder. Uçma durumuna göre iş bulma yada işsiz kalma, sevgili edinme yada sevgiliden yada eşten ayrılma gibi yorumlar yapılabilir.

Oy Ver

 
Oy: 1
 
Puan: *
 
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Harika

Yorum Yaz

Yorumlar

:: Yazı Bilgisi ::
Toplam Oy: 1 • Puan: * • Oy Ver
Toplam Yorum: 0 • Yorum Yaz
:: Yazıyı Paylaş ::
:: Blog Bilgisi ::
Rüya Tabirleri ve Yorumları
Rüya Tabirleri, Yorumları, Değerlendirmeler...

:: Diğer Yazılar ::
:: Editör Tavsiyesi ::
reklam veriletişim • 2022 YazarOkur Blog