Rüyamda düğünde eşimin arkadaşı ile cinsel ilişkiye girdim

Rüya: pişman olacağım bir rüya gördüm ve tam anlamını merak ediyorum. eşim ile birlikte bir düğüne katılmışız fakat yeşillik bir yerdi sanırım kır düğünüydü kimin düğünü olduğunu bilmiyorum arkadaşlarımın hepsi oradaydı eşimin de arkadaşı gelmişti sonra eşim bir konuda yardımcı olmak için bizi yalnız bıraktı eşimin arkadaşıda orada bulunan bir eve gitti ve beni de çağırdı başının ağrıdığını ve başına masaj yapmamı istedi ben de yaptım sonra olanlar oldu ve cinsel ilişkiye girdik o detaylara girmiyorum ama sonrasında çok pişman olmuştum düğüne geri döndüm ve eşimi gördüm sonra uyandım uyandığımda da pişmanlığım devam ediyordu acaba tüm bunlar ne anlama geliyor?

Tabiri: Rüyanızda kır düğününe katıldığınızı gördüğünüze göre iş hayatında gayet başarılı olacağınız anlamına gelir. Arkadaşlarınızın ve eşinizin desteği ile hayatınızda maddiyata yönelik önemli gelişmeler olacaktır. Fakat eşinizin arkadaşı ile cinsel ilişkiye girmeniz bir şekilde iş konusunda büyük bir karar vereceğiniz fakat bu karar nedeni ile pişmanlık duymayacağınız hatta mutlu olacağınız anlamına gelir. Normalde cincel ilişkiye girmek bir beklentinin olması anlamına gelir fakat eşinizin arkadaşı ile cincel ilişkiye girmiş olmanız olumsuzluğun habercisidir. İyi giden iş hayatınızda sizi mutlu edecek bir karar almanız size pahalıya patlayabilir.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada cinsel ilişkiye girmek kiminle birlikte olduğunuza göre değişir. Karınızla yada sevgilinizle cinsel ilişkiye girmişseniz bu iyiye yorumlanır. Karınızla yada sevgilinizle ilgili umduğunuz yada dilediğiniz birşeyin gerçek olacağı anlamına gelir. Tanımadığınız biri ile cinsel ilişkiye girmek ise olumsuz yorumlanır. Hayalkırıklığına uğramak yada kötü bir haber almaya yorumlayabilirsiniz.

Rüyada Düğün Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada düğün görmek güzel habere işaret eder. Düğün görmek işlerinizin yolunda gideceğine yada bir dert içinde iseniz derdinizin sona ereceği anlamına gelir. Fakat kendi düğününüzü gördüyseniz kötü bir haber alacağınız anlamına gelir.

Rüyada Pişmanlık Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir olaydan pişmanlık duymak yada üzülmek rüyanın tersine gerçek hayatta mutlu olmak ve sevinmek anlamına gelir. Pişmanlık duyduğunuz yada üzüldüğünüz konu üzerine gerçek hayatta mutluluk duyacağınız bir gelişmenin olacağının habercisidir.

Oy Ver

 
Oy: 2
 
Puan: *
 
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Yorumlar

:: Yazı Bilgisi ::
Toplam Oy: 2 • Puan: * • Oy Ver
Toplam Yorum: 0 • Yorum Yaz
:: Yazıyı Paylaş ::
:: Blog Bilgisi ::
Rüya Tabirleri ve Yorumları
Rüya Tabirleri, Yorumları, Değerlendirmeler...

:: Diğer Yazılar ::
:: Editör Tavsiyesi ::
reklam veriletişim • 2022 YazarOkur Blog