rüyada attan düşmek ne anlama geliyor?

Rüya İçeriği: rüyada attan düşmek ne anlama geliyor acaba? bilmediğim bir yerde ata bindiğimi gördüm giderken birden bire attan düşüyorum düştüğümde de direkt olarak uyandım. inşallah at sahibi olmaya falan işarettir.

Rüyanın Tabiri: Bilmediğin bir yerde ata bindiğini gördüysen yakında yeni bir ilişkiye başlayacağın anlamına gelir. Adın görünüşüne ve huyuna göre de birlikte olacağın kişiyi tanımlayabilirsin. Sağlıklı, dinç ve güzel bir at iyi birini, tersi ise kötü birini simgeler. Daha sonra attan düşmende ilişkinin yolunda gitmeyeceği ve ayrılık ile sonuçlanacağını, bu ayrılığında seni oldukça üzeceği anlamına gelir. Attan kendi hatan ile düştüysen ilişkinin senin hatan nedeni ile sonlanacağı, at seni üzerinden attı ise karşı taraf tarafından ilişkinin sona erdirileceği anlamına gelir.

Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir:

Rüyada at görmek atın sağlığına, rengine ve davranışlarına göre farklı anlamlarda yorumlanır. At genel olarak güce işaret eder. Bu yüzden sağlıklı yada güzel bir at gördüyseniz işlerinizin iyi gideceğine yada sağlığınızın daha iyi olacağını yorumlayabilirsiniz. Aynı şekilde sağlıksız, güzel olmayan yada normal bir atın görünüşünden farklı at görmek de işlerin bozulmasına, sağlık sorununa işarettir. Rüyada at görmenin yanında atın davranışları da önemlidir. Huysuz bir at görmek kötü birine, iyi huylu at da iyi birine işaret eder. At size zarar verdi ise kötü birinden kötülük göreceğinize, sözünüzü dinleyen yada size yardım et ise iyi birinden bir yardım alacağınıza yorumlanır. Rüyada ata binmek ise evlilik, nişan yada söz gibi güzel bir birlikteliğe yorumlanır. Ata bindikten sonra attan düştüğünü gören ise büyük ihtimal birlikteliğinin sona ereceği anlamına gelir.

Oy Ver

 
Oy: 15
 
Puan: 6
 
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Yorumlar

:: Yazı Bilgisi ::
Toplam Oy: 15 • Puan: 6 • Oy Ver
Toplam Yorum: 0 • Yorum Yaz
:: Yazıyı Paylaş ::
:: Blog Bilgisi ::
Rüya Tabirleri ve Yorumları
Rüya Tabirleri, Yorumları, Değerlendirmeler...

:: Diğer Yazılar ::
:: Editör Tavsiyesi ::
reklam veriletişim • 2022 YazarOkur Blog