rüyamda sürekli kitap okuduğumu gördüm

Rüya: rüyamda sürekli kitap okuduğumu gördüm arada süreklide uyandım her uyuduğumda yine kitap okumaya devam ediyordum kabus gibiydi yaa sabaha kadar rüyamda kitap okudum yok böyle birşey ne anlama geliyor acaba?

Tabiri: Rüyada kitap görmek genel olarak iş hayatında yada mesleğinde başarıya işarettir fakat senin durumunda bu söz konusu diyemeyiz. Bu tarz insanın sürekli uyanmasına neden olan rüyalar genelde yatmadan önce birşeyleri kafaya çok takmaktan kaynaklanır. eğer yatmadan önce saatlerce kitap okuduysan, ders çalıştıysan yada bir kitabı bitirmek için uykun olmasına rağmen saatlerce uyanık kaldıysan, bunu takip rüyanda bu şekilde sürekli kitap okuduğunu görmek ve beyin tam anlamıyla uyku moduna geçemediği için de sürekli uyanman normal.

Rüyada Kitap Görmek Ne Anlama Gelir:

Rüyada kitap görmek her zaman iyiye yorumlanır. Kitap okumak da aynı şekilde. Kitap görmek yada kitap okuduğunu görmek işinizde başarılı olacağınıza, belli bir mevkide yükseleceğinize, güzel bir haber alacağınıza işaret eder. Rüyada kitap her zaman başarı ve yükseliştir.

Oy Ver

 
Oy: 0
 
Puan: *
 
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Yorumlar

:: Yazı Bilgisi ::
Toplam Oy: 0 • Puan: * • Oy Ver
Toplam Yorum: 0 • Yorum Yaz
:: Yazıyı Paylaş ::
:: Blog Bilgisi ::
Rüya Tabirleri ve Yorumları
Rüya Tabirleri, Yorumları, Değerlendirmeler...

:: Diğer Yazılar ::
:: Editör Tavsiyesi ::
reklam veriletişim • 2022 YazarOkur Blog