Rüyada yemek pişirmek ve yumurta görmek

Rüya: adım merve ve ev hanımıyım rüyamda yemek pişiriyordum fakat elime aldığım tüm yumurtalar elime alır almaz kendiliğinden kırılıyordu ne olduğunu anlamak için elime yeni yumurta alıyordum fakat her seferinde aynı şey oluyordu ne anlama geliyor yorumlar mısınız?

Tabiri: Rüyada yumurta görmek yada pişirdiğini görmek olumludur fakat sizin rüyanızda işler biraz farklı. Yemek pişirdiğinizi görmek gerçek hayatta maddi yada manevi kazanç sağlamak için uğraştığınız anlamına gelir. Elinize aldığınız her yumurtanın kırılması ise bu işten sürekli zararlı çıkacağınız demektir. Her seferinde tekrar alıp tekrar kırılması da başarısız olsanız bile vazgeçmeyeceğiniz ve tekrar deneyeceğiniz demektir. Rüyada çiğ yumurta görmek ve yumurtanın kırıldığını görmek her zaman kötüye yorumlanır. O yüzden gerçek hayatta ne yapıyorsanız yada ne yapmayı planlıyorsanız tekrardan düşünmenizi tavsiye ederim.

Rüyada yumurta görmek ne anlama gelir?

Rüyada yumurta görmek kazanca ve zenginliğe işarettir. Yumurta pişirmek uzun uğraşlar sonrasında bir kazanca sahip olacağınız anlamına gelir. Yumurta kırılması ise haksız kazanca yada zina gibi kötüye yorumlanır. Tavuğun yumurtlamasını görmek ise çocuk sahibi olunacağını bildirir.

Rüyada yemek pişirmek ne anlama gelir?

Rüyada yemek pişirdiğini yada yemek hazırladığını görmek gerçek hayatta bir emek harcanması olarak yorumlanır. Güzel bir yemek pişirdiğini görmek gerçek hayatta büyük bir emek verdiğiniz bir işin olumluya gideceğini yada maddi kazanç sağlayacağınız anlamına gelir. Kötü bir yemek yapmak ise tersi olarak yorumlanır.

Oy Ver

 
Oy: 2
 
Puan: *
 
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Harika

Yorum Yaz

Yorumlar

 Yorum merhaba
ruyada opusmek ne anlama geliyor

22-01-2016 16:24

:: Yazı Bilgisi ::
Toplam Oy: 2 • Puan: * • Oy Ver
Toplam Yorum: 1 • Yorum Yaz
:: Yazıyı Paylaş ::
:: Blog Bilgisi ::
Rüya Tabirleri ve Yorumları
Rüya Tabirleri, Yorumları, Değerlendirmeler...

:: Diğer Yazılar ::
:: Editör Tavsiyesi ::
reklam veriletişim • 2022 YazarOkur Blog