rüyamda arkadaşım ile kaza yaptık

Rüya: rüyamda arkadaşım ile buluşuyorduk o arabayı kullanmak istedi ben de izin verdim arabaya bindikten sonra sanki araba onunmuş gibi hareketlere başladı o şekilde giderken birden kaza yaptık ve o anda uyandım çok merak ediyorum ne anlama geliyor?

Tabiri: Rüyada araba kullanmak uzun ve zahmetli bir işe girişeceğin anlamına gelir. Arkadaşın ile senin araban ile yolculuk yapmanız senin bulacağın bir fikir yada istek üzerine arkadaşın ile birlikte bunu başarmak için uğraşacağınız anlamına gelir. Arkadaşının arabayı kullanması kontrolün yada zor olan kısmı onun üstleneceğini gösterir. Yolculuk sonrası kaza yapmanız ise emeklerinizin boşa çıkmayacağını ve uğraşlarınızın karşılığını alacağınız anlamına gelir.

Rüyada araba görmek ne anlama gelir?

Rüyada araba görmek bir arzunun üzerine uzun bir uğraş içine gireceğinizi gösterir. Araba sürmek ve kullanmak sonunda başarılı olacağınızı ve uzun uğraşlar sonrasında muradınıza ereceğiniz anlamına gelir.

Rüyada kaza yaptığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada kaza yaptığını gören kişi günlük hayatında yada iş hayatında sonu iyi olan kalıcı bir değişiklik olaracağı anlamına gelir. İş alanında terfi edeceği yada hayatını değiştirecek bir haber alacağı gibi de yorumlanabilir.

Oy Ver

 
Oy: 18
 
Puan: 7.9
 
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Yorumlar

:: Yazı Bilgisi ::
Toplam Oy: 18 • Puan: 7.9 • Oy Ver
Toplam Yorum: 0 • Yorum Yaz
:: Yazıyı Paylaş ::
:: Blog Bilgisi ::
Rüya Tabirleri ve Yorumları
Rüya Tabirleri, Yorumları, Değerlendirmeler...

:: Diğer Yazılar ::
:: Editör Tavsiyesi ::
reklam veriletişim • 2022 YazarOkur Blog