rüyamda grip olduğumu gördüm acaba ne anlama geliyor?

Rüye: rüyamda grip olduğumu gördüm acaba ne anlama geliyor? normal ev içinde iken grip oluyorum kendimi hasta ve bitkin hissediyorum ve çevremdekile bulaştırmamak için herkesten uzak durmaya çalışıyorum

Tabiri: Rüyada hasta olduğunu görmek iyice yorumlanır. Ev içinde hasta olduğunu gördüğüne göre ev içinde bir sorunun çözüleceğini yada iyiye gideceğini yorumlayabilirsin. Bu sağlık sorunu olabilir, farklı bir dert olabilir. Çevrendekilere bulaştırmamak için onlardan uzak durman ise mevcut sorunun çok geçmişe dayandığının yada uzun süreli olduğunun bir işaretidir.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek:

Rüyada hasta olduğunu görmek beklenilenin aksine iyi yorumlanır. Rüyada hasta olduğunu gören kişinin bulunduğu sağlık durumundan daha iyiye gideceğine yorumlanır. Başkasının hasta olduğunu gördüyseniz o kişinin durumunun iyiye gideceği anlamına gelir. Rüyada hasta olduğunu görmek aynı zamanda kötü olan birşeyin iyiye gideceği gibi de yorumlanabilir. İşleriniz kötü ise iyice gideceği, ilişkiniz kötü ise düzeleceği gibi anlamlarda çıkartılabilir.

Oy Ver

 
Oy: 0
 
Puan: *
 
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Yorumlar

:: Yazı Bilgisi ::
Toplam Oy: 0 • Puan: * • Oy Ver
Toplam Yorum: 0 • Yorum Yaz
:: Yazıyı Paylaş ::
:: Blog Bilgisi ::
Rüya Tabirleri ve Yorumları
Rüya Tabirleri, Yorumları, Değerlendirmeler...

:: Diğer Yazılar ::
:: Editör Tavsiyesi ::
reklam veriletişim • 2021 YazarOkur Blog