rüyamda bir çok köpeğin beni kovaladığını gördüm

Rüya: merhaba, rüyamda bir çok köpeğin beni kovaladığını gördüm hem havlıyorlardı hem de saldıracak gibi kovalıyorlardı fakat bir tanesi sanki sadece aralarında koşuyor gibiydi havlamıyordu ve yüzünde ısıracak gibi bir yüz ifadesi yoktu daha sonra köpekler beni yakaladı ve üzerime atladı ama bir tanesi kenarda hiçbirşey yapmadan öylece bekledi bunu anlamı ne acaba?

Tabiri: Rüyanızda birden fazla köpeğin sizi kovaladığını gördüyseniz çevrenizde dost bildiğiniz düşmanların olduğunu yada size kin besleyen birileri olduğunu gösterir. Köpeklerin size saldırması ve zarar vermesi bu kişilerden kötülük göreceğiniz yada zarar göreceğiniz demektir. Aralarından bir tanesinin ise vicdan sahibi olacağı ve başkalarının yönlendirmesi nedeni ile size kin beslediği fakat sizi daha iyi tanıdıktan sonra sizinle dost olacağı ve size faydası dokunacağı anlamına gelir. Diğer bir anlatımla bir çok insandan kötülük göreceksiniz ve gördüğünüz zararı yada acıyı gören biri sizi anlayacak ve sizin dostunuz olacak.

Rüyada köpek görmek ne anlama gelir?

Rüyada köpek görmek genellikle dosta işaret eder. Köpeğin davranışına göre de dostunuz ile aranızda olacakları yorumlayabilirsiniz. Sakin ve sevimli bir köpek görmek iyi bir dosta demektir. Köpek sizi kovalıyorsa yada size saldırıyorsa dostunuzdan bir kötülük göreceğiniz yada çevrenizde size kin yada düşmanlık besleyen birinin olduğunu belirtir. Saldırı sonrasında köpek sizi ısırıyorsa yada size zarar veriyorsa gerçek hayatta da dostunuzdan zarar göreceğiniz anlamına gelir.

Oy Ver

 
Oy: 6
 
Puan: 8
 
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Yorumlar

Şapkalıadam Yorum
arkadaş
ekle
rüyada köpek gören kişi bir arkadaşıyla bir dostuyla münakaşa etmek anlamıma gelir 😊

Şapkalıadam • 23-04-2015 15:24

:: Yazı Bilgisi ::
Toplam Oy: 6 • Puan: 8 • Oy Ver
Toplam Yorum: 1 • Yorum Yaz
:: Yazıyı Paylaş ::
:: Blog Bilgisi ::
Rüya Tabirleri ve Yorumları
Rüya Tabirleri, Yorumları, Değerlendirmeler...

:: Diğer Yazılar ::
:: Editör Tavsiyesi ::
reklam veriletişim • 2022 YazarOkur Blog