Bir Anı

Bir dost;

“Siz kadınlar bir erkeği neden seversiniz, yani sevmenize neden olan nedir? Yakışıklı olmak? Zengin olmak? Karizma, gözler, duruş…

Bunu tam bilemiyorum ama bildiğim 2 şey var; birincisi hemcinsim neden bir bayanı sever?

Dürüst olalım, bir erkek ilk olarak bedene bakar. Kalçalar, göğüsler, bacaklar… Seksi olmak çok önemlidir. Herkes bir palavra uydurur aslında bakışları, gözleri, konuşması, hisleri… Oran ne kadar olabilir ki? Bulmak zor ama kaybetmek kolay sanırım öylelerini.

İkincisi sanırım beni bir bayanın neden seveceği? Aslında her şeyden değişik bir neden! Ben kendi halinde yaşayan biriyim, yalnız, sessiz… İnsanlar beni merak ediyor, onlar için gizemliyim ve insanın başına ne gelirse sanırım meraktan gelir sözü doğru olsa gerek.

Meraktan bana ilgi duymaya başlıyorlar, iç dünyası nasıl acaba sorusu onları bana çekiyor.

Sanırım bu yüzden sevildiğimi sanıyorum ve hep yanılıyorum, çünkü içimi açtıkta sonra gizem kalkıyor ve kopuyor her şey. Çünkü o bağ bir tek gizemden oluşuyor.

Artık bu yüzden paylaşmaktan korkuyorum, bu yüzden daha da içe kapanıyorum, çünkü biliyorum ki, duygusallıkla beslenen bir aşk yok yada bulmak zor, kaybetmek çok kolay.”

Gerçekten duygusallıkla beslenmeyen bir aşkın bağları çok zayıf oluyor, çok kolay kopuyor.

Bulmak o kadar zor ki, hayat bunun için değil mi zaten?

Oy Ver

 
Oy: 9
 
Puan: 6.7
 
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Yorumlar

:: Yazı Bilgisi ::
Toplam Oy: 9 • Puan: 6.7 • Oy Ver
Toplam Yorum: 0 • Yorum Yaz
:: Yazıyı Paylaş ::
:: Blog Bilgisi ::
Tekgül'ün Günlüğü - Hayat Sayfaları...
Ben aslında hep kendimin bırakıp gittiğini sanırdım. Ama geriye dönüp baktığımda, aslında bırakıpta gittiğimi sandıklarım gitmiş ben bırakılanken...

:: Diğer Yazılar ::
:: Editör Tavsiyesi ::
reklam veriletişim • 2021 YazarOkur Blog