Tek sen!

Yanında sıcak bir bedenle uyanmanın güzelliğini seninle tatmıştım, her yeni başlayan günde yalnız olmadığımı sımsıkı sarılabilecek biri olduğunu.

Yüzlerce gül ile gelen evlenme teklifin, güzel bir yüzük, duygusal sözler. Bu gün ayrılışımızın yıl dönümü, o günden kalan bir alışkanlık sanırım sabah uyandığımda derin bir yalnızlık ve acı ile uyanmak. Nasıl unutabilirim ki o günü?

Yine seninle uyanmıştım. O mutluluk ile sana sabah kahvaltısı hazırlamak istedim, sonra da sıcak bir öpücük ile seni de mutlu dünyama katmayı düşünüyordum. Ama anladım ki her şey insanın düşündüğü gibi olmuyor, gerçek sandıklarımız, en çok inandıklarımız bile yalan olabiliyor bu dünyada. Böyle mutlu bir sabahta çalan bir telefonun hayatımda bu kadar derin bir iz bırakacağı gibi.

Arayan diğer sevgilindi! Gördüğü rüya sonrası ilk seni aramak istemiş. O anı sanki hala yaşıyorum, mutlu bir sürpriz planı sana acı dolu bir sürpriz olması gerekiyordu. Onu evimize çağırmıştım, çünkü inanamamıştım, inanmak istemiştim;

O zaman gençtim, insan inanmak istemediklerine inanmıyor, yalanlara sımsıkı sarılıyor sanki başka umutlar yokmuş gibi, o kadar masum kalıyor zamanla yeni umutların oluşmayacağını düşünerek.

Ama yine yanılmıştım, acı sürpriz olmasını beklerken sen yine gülüyordun, işte o an bu sabah neden bu şekilde uyandığımın cevabını veriyordun adeta, benliğime kazınan o sözleri, hayatta güvenmemeyi, sevmemek gerektiğini, doğruların bile aslında yalan olduğunu bana anlatan sözleri.


“Siz sadece ikinizin olduğunu mu sanıyorsunuz? Siz kadınlar erkeklerin için sadece bir eğlence aracısınız, o kadar safsınız ki”

Oy Ver

 
Oy: 8
 
Puan: 8.3
 
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Yorumlar

♥Serenay♥askdir♥çagatay♥tastir♥{aylin Yorum
arkadaş
ekle
ya aslinda doru hikaye kotu aci malesev:(evet erekelercin kadin eylenmek qibi.ama ask olan erkekleti dimiyotum sadece kadinlar olsun vani dunya eyleniyim yeyim yatim kadfinlar etrafimda bu qibi erkekler diyoru.bay.

♥Serenay♥askdir♥çagatay♥tastir♥{aylin • 27-12-2014 12:03

:: Yazı Bilgisi ::
Toplam Oy: 8 • Puan: 8.3 • Oy Ver
Toplam Yorum: 1 • Yorum Yaz
:: Yazıyı Paylaş ::
:: Blog Bilgisi ::
Tekgül'ün Günlüğü - Hayat Sayfaları...
Ben aslında hep kendimin bırakıp gittiğini sanırdım. Ama geriye dönüp baktığımda, aslında bırakıpta gittiğimi sandıklarım gitmiş ben bırakılanken...

:: Diğer Yazılar ::
:: Editör Tavsiyesi ::
reklam veriletişim • 2021 YazarOkur Blog